П’ятниця, 24 Травня

У трьох львівських кінотеатрах показуватимуть фінал Ліги чемпіонів УЄФА

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

26 травня у Києві відбудеться фінальний матч Ліги чемпіонів між футбольними командами «Ліверпуль» (Англія) та «Реал» (Мадрид, Іспанія). Фінал Ліги чемпіонів УЄФА показуватимуть одразу у трьох кінотеатрах Львова. Про це повідомляє Zaxid.net.

Зокрема, матч можна подивитись у кінотеатрах Multiplex (ТРЦ Victoria Gardens) та «Планеті кіно» (ТРЦ «Форум Львів» та ТРЦ «King Cross Leopolis»).

Як розповіла директорка «Планети кіно» у Львові Оксана Хвальова, у ТРЦ «Форум Львів» та ТРЦ «King Cross Leopolis» фінал Ліги чемпіонів транслюватимуть одразу у двох-трьох залах. Вартість квитків становить 100-170 грн. Сьогодні, 16 травня, у «Планеті кіно» планують розпочати продаж квитків.

«Ми стартуємо з трансляцією спортивних подій саме цим матчем. Якщо усе пройде нормально, то ми будемо розширювати цей напрям діяльності та давати якомога більше трансляцій цікавих спортивних подій», – сказала Оксана Хвильова.

Окрім «Планети кіно», фінал Ліги чемпіонів УЄФА також транслюватимуть і у Multiplex. Як вказано на сайті кінотеатру у ТРЦ Victoria Gardens, вартість квитків становить від 90 до 200 грн. Станом на 16 травня на фінал Ліги чемпіонів, що відбудеться 26 травня у Києві, є лише три вільні місця у кінотеатрі Multiplex.

Зазначимо, що Київ очікує на прибуття понад 50 тис. іноземців на фінал Ліги чемпіонів УЄФА. На період проведення фіналу Ліги чемпіонів (26 травня) і фіналу жіночої Ліги чемпіонів (24 травня), крім сил поліції з Києва та інших регіонів, до охорони громадського порядку залучать близько 3 тис. бійців Національної гвардії.