П’ятниця, 2 Грудня

У трейлера перезапуску фільму «Сам удома» дізлайків в два рази більше лайків

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

12 жовтня студія 20th Century Studios опублікувала перший трейлер фільму «Сам удома» (Home Sweet Home Alone) – ремейк культової комедії з Маколей Калкіним, що вийшла на екрани в 1990 році.

Цього разу велика родина Мерсерів забуває вдома маленького Макса, відправляючись на різдвяні канікули до Японії. Спочатку хлопцю було класно проводити якийсь час наодинці без галасливої сімейки, але лафа закінчилася, коли довелося обороняти будинок. Подружжя злодіїв вирішили обчистити багате помешкання родини, але Макс не дозволить цьому трапитися.

Головну роль хлопчика Макса, який залишиться вдома сам, зіграв Арчі Єйтс. У перезавантаженні з’явиться і Девін Ретрей, який в оригінальному фільмі зіграв Базза, брата Кевіна.

Режисером фільму Ден Мазер, відомий за сценаріями до «Борату» і «Бруно». У США фільм покажуть на стрімінговом сервісі Disney +. Прем’єра намічена на 12 листопада 2021 року.

Фанам не дає спокою запитання, чи побачить вони у новій  картині Маколея Калкіна, який ще дитиною знявся у двох перших частинах фільму та став улюбленцем глядачів. На що він відповів на своїй сторінці у Twitter:

“Привіт всім. Просто попереджаю, так як мене постійно запитують: Я НЕ беру участь в перезапуску “Сам удома”. Проте, я бажаю удачі всім учасникам».

До моменту написання статті трейлер ремейка на YouTube набрав 9,7 тисяч лайків і 26 тисяч дізлайків. У коментарях користувачі не розуміють, навіщо знімати аналогічний фільм, ностальгують за оригінальним і припускають, що в сучасному світі через велику кількість технологій «залишитися вдома» одному просто неможливо.