Вівторок, 9 Серпня

У травні у Львівській області встановлять 5 комплексів автофіксації порушень ПДР

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Наразі п’ять систем автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху встановлять до 1 червня на Львівщині, що фіксуватимуть порушення правил дорожнього руху автомобілістами. У зв’язку з карантином запуск систем відтермінували на місяць.

Міністерство інфраструктури України, незважаючи на перенесення запуску проекту системи відеофіксації порушень ПДР до завершення в країні карантину, до 1 червня 2020 року планує встановити п’ять комплексів автофіксації порушень (КАФ) у Львівській області. Місця. де їх розмістять, поки не розголошують.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій у своєму Telegram-каналі написав, що сьогодні на дорогах Київської області вже встановлено 25 таких комплексів, а ще 20 працюють у Києві. До кінця року в планах придбати ще 220 комплексів автофіксації порушень.

За його словами, до запуску проєкту вже доопрацьовано програмне забезпечення для обстежень за комплексною системою захисту інформації, закуплено все необхідне для центру обробки даних та облаштування робочих місць.

“Очікуємо завершення карантину, після чого спільно з МВС запустимо систему в дію” – додав Криклій.

Як повідомлялося, Міністерство внутрішніх справ України відкладає запланований на 1 травня 2020 року запуск системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху у зв’язку з карантином.

3 жовтня Уряд схвалив запровадження фіксації порушень на українських дорогах в автоматичному режимі.

На даний момент перевищення швидкості у Львівській області фіксують патрульні за допомогою спеціальних приладів TruCam.

Як працює система фіксації порушень правил дорожнього руху?

Після фіксації порушення правил дорожнього руху комплексами автофіксації порушень інформація про порушника надходитиме у патрульну поліцію. Звідти поліцейські перевірятимуть номери автомобіля за допомогою відповідної програми і після ідентифікації автомобіля його власнику випишуть адміністративний протокол.

Через пошту цей протокол відправлять власнику машини для ознайомлення, він також зможе подивитися на фото свого порушення. Натомість, якщо за кермом був не власник авто, то він/вона може повідомити про це поліцію і тоді протокол випишуть на водія, який власне був за кермом у момоент порушення.

До слова, на початку 2020 онлайн-сервіс державних послуг «Дія» надав можливість оплатити штраф за порушення ПДР онлайн.

Share.