У Тернополі стрімами коригували ракетні удари росії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Тернополі під час ракетних обстрілів 13, 14 травня в соцмережах з’явилися відео прильотів та фото вибухів. Про це розповів під час брифінгу начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш.

За його словами, таких публікацій було чимало.

“У нас о 22.35 був приліт, о 22.37 вже з’явився про це стрім у соцмережі зі сторони ставу. Молоді люди вигукували на фоні, що так нам і треба. Повірте, ми обов’язково їх знайдемо і вони будуть покарані за це. Відео прильотів було багато. Прошу повидаляти всі ці матеріали. Не допомагайте ворогу, не зливайте в соцмережі ніякої інформації. Це буде розцінено як корегування вогню, не інакше”, – сказав на брифінгу начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш.

Поліція шукає в соцмережах публікації про наслідки прильоту ракет на Тернопільщину, їхніх авторів притягнуть до відповідальності, повідомив начальник Тернопільської ОВА.

За словами Володимира Труша, летіла велика кількість ракет. Частина була збита ППО, частина досягнула своєї цілі.

“Упродовж доби нас було двічі атаковано крилатими ракетами, а також величезними ракетами, які потрапили в ціль”,- зазначив Труш.

За словами начальника Тернопільської ОВА, у соцмережах поширюють інформацію про вибухи на Тернопільщині боєприпасів з ураном.

Володимир Труш наголосив, що ніякі склади з боєприпасами не вибухали.

“Зараз поширюють фейки про влучання в склад з боєприпасами зі збідненим та збагаченим ураном. Офіційно заявляю: ніякого такого влучання не було. Це поширюють ті, хто працює на ворога”, – сказав Володимир Труш.

“У час війни в Тернополі двічі на день в режимі онлайн вимірюють рівень радіації. Цю інформацію можна знайти на офіційних сайтах. Екологічні заміри свідчать про те, що в місті чисте, безпечне повітря”, – повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

За його словами, горіли полімерні вироби на складах, звідси й було чути специфічний запах.