Понеділок, 17 Травня

У Тернополі дружина не пустила додому заробітчанина, який повернувся з Польщі

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Тернополі у зв’язку з коронавірусом жінка не пустила додому чоловіка, який повернувся з Польщі.

Поліція направила його до медичного закладу на ізоляцію. Про це у понеділок, 6 квітня, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

“У Тернополі чоловіка, який повернувся з-за кордону, рідні не пустили додому. Житель обласного центру приїхав із заробітків з Польщі. Згідно з правилами, встановленими на час карантину, хотів самоізолюватися, проте його до приміщення не пустила дружина”, – йдеться у повідомленні.

Житель Тернополя залишився ночувати на вулиці, а наступного дня звернувся по допомогу до правоохоронців. “Співробітники поліції направили чоловіка до одного з медичних закладів, призначених для таких громадян, яким ніде пройти самоізоляцію після повернення на територію України”, – повідомив заступник начальника Тернопільського відділу поліції Іван Рибчак.

Правоохоронці нагадують, що самоізоляція повинна тривати 14 днів з моменту перетину кордону, вони перевіряють дотримання правил карантину. При виявленні порушень правил самоізоляції на громадян складаються відповідні протоколи. Штраф за недотримання карантинного режиму становить від 17 до 34 тисяч гривень.

Share.