П’ятниця, 1 Грудня

У Суркіса заявили, що нардеп лікується в Польщі, а годинники залишив помічнику

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Народний депутат і один із президентів ФК “Динамо” Григорій Суркіс виїхав у встановленому законом порядку на лікування до Польщі, заявила його пресслужба.

“У перерві між пленарними засіданнями Верховної Ради на час Великодніх свят Григорій Суркіс виїхав автомобілем за межі України. Мета заздалегідь запланованої поїздки – лікування”.

Нагадаємо, 22 квітня Григорія Суркіса затримували на державному кордоні в Краковці під час спроби залишити Україну й вивезти через “зелений коридор” 13 годинників без внесення їх до декларації.

Пресслужба Суркіса зазначила, що під час перетину кордону в народного депутата були його особисті речі, зокрема годинник, задекларований Суркісом, що відображено у відповідних реєстрах на сайті НАЗК.

“Після висловлених зауважень з боку представників Митної служби Григорій Суркіс передав годинник своїм помічникам, які залишилися в Україні. Сам народний депутат у встановленому законом порядку виїхав до Польщі”.

Державна митна служба України тим часом підтвердила інформацію про інцидент із затриманням на кордоні з Польщею та 13 годинників, хоч і не називає імені Суркіса.