П’ятниця, 1 Грудня

У супермаркетах виявили консерви з невизнаного Придністров’я, адміністрація відреагувала

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У супермаркетах “Сільпо” продають консерви, виробник яких розташований у столиці невизнаної республіки Придністров’я, яку контролює Росія

Про це повідомляє VSN, передає “Еспресо.Захід“.

На полицях супермаркетів мережі “Сільпо” виявили продукцію, яка виготовлена у місті Тирасполь на заводі консервів дитячого харчування. Щоправда на етикетці вказано країною походження Молдову, а назва міста написана з помилкою – Тираспіль.

Зауважимо, Тирасполь є столицею самопроголошеної невизнаної держави Придністровська Молдавська Республіка, яка не контролюється Молдовою і там розташовані російські окупаційні війська.

На сайті заводу, до слова, адресою вказана теж країна Молдова.

Проте, ще у 2021 році пресслужба “президента” Придністров’я публікувала сюжет про візит очільника цієї невизнаної республіки Вадима Красносельського на тираспольський завод консервів дитячого харчування.

В адміністрації супермаркету кажуть, що навіть не зауважували того, що виробник – у Придністров’ї.

“Адміністрація навіть не бачила цього. Ми передамо цю інформацію менеджерам, щоб подивилися більш детальніше”, – каже адміністрація магазину.

Імпортує продукти в Україну ТОВ “Дистреко”, яке зареєстроване в Одесі.

Завезений товар продається в Україні під торговою маркою “WellDar”. Ця торгова марка подана на реєстрацію у вересні 2022 року ізраїльською компанією ЕЙ.УАЙ.ЕМ. ЕДЖЕНСІС ЛТД. (Рішон-ле-Ціон, Хачшарат Хейешув 10, 7565223 п.o.б. 5197, Ізраїль) через українського патентного повіреного.