Вівторок, 27 Лютого

У супермаркетах Львова позначатимуть продукцію львівських виробників

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У великих мережах супермаркетів Львова позначатимуть продукцію місцевих виробників. Це робитимуть у рамках кампанії «Зроблено у Львові», щоб заохотити містян купувати товари у локальних виробників. Про це 13 квітня повідомив мер Львова Андрій Садовий.

«В цей непростий час маємо підтримати власного виробника. Такі просто речі формують нашу економіку. Це наші зарплати та доходи. Тим більше, що сумнівів у якості наших продуктів немає, вони перевірені часом. Тому приєднуйтесь до #ЗробленоУЛьвові», – написав Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook.

Також вже працює чат-бот у Телеграм, де можна довідатись яка саме продукція зроблена у Львові та області, побачити які заклади харчування працюють зі своєю доставкою.

Вже незабаром з’явиться рубрика крафтові виробники та фермерські господарства.

До речі, віднедавна в мережі Фейсбук створили групу “Купуй Галицьке“. Це – спільнота підтримки малого підприємництва Галичини, яке опинилося в критичній ситуації через обмеження, які спричинив карантин.

Окрім безкоштовних оголошень, в групі публікується корисна інформація з порадами експертів, історії успіху місцевих бізнесів та ще багато цікавого.