У Стрийському парку відкриють заклад «П’яна вишня»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів’яни у соцмережах обговорюють облаштування закладу «П’яна вишня» у відреставрованій ротонді в Стрийському парку. За словами мешканців, у таких публічних місцях недоречно створювати заклади із алкоголем, пише Твоє Місто.

«Відколи це парк, публічне місце, став можливим для використання торговими точками з алкоголем? Стаття 178 КУ про адміністративні правопорушення встановила обмеження щодо вживання алкоголю. Так, заборонено розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях, зокрема і в парках. Батьки та діти, головні відвідувачі цього парку, проти цього бізнесу», – зазначила Соломія Козак у Facebook.

У відповідь на невдоволення мешканців у «П’яній вишні» відповіли, що холдинг не порушує українського законодавства, дотримується вікового цензу та сплачує усі податки державі. Окрім того, холдинг виконує усі вимоги аукціону.

«Тішимося, що ми маємо можливість врятувати історичну ротонду, яка на момент початку відновлювальних робіт була фактично знищеною. А зараз ця будівля знову така ж, як і 100 років тому», – пишуть у «П’яній вишні».

Як йдеться у повідомленні, у Стрийському парку вже є щонайменше 4 заклади із алкоголем у меню. Проте свій проєкт у громадському просторі вважають найбільш соціально відповідальним з великою інвестицією у відновлення приміщення.

«Пʼяна вишня у Стрийському парку з самого початку планувалась нами швидше як кавʼярня з морозивом та пляцками, де можна посмакувати й вишнівки, а не як традиційний моноформат, який є в інших місцях», – пояснили у холдингу.