У Стрийському парку розпочали капітальний ремонт освітлення

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Два тижні тому у нижніх партерах Стрийського парку розпочато капітальний ремонт освітлення — заміну 51 опори та світильників. На ці роботи передбачено 800 тис.грн. До 30 квітня роботи мають завершити.

© ЛМР

«Два тижні тому ми розпочали капітальний ремонт освітлення на нижніх партерах парку. Це заміна опор та світильників у кількості 51 штуки. До 30 квітня роботи плануємо завершити. Щодо коштів, то на ці роботи передбачено 800 тис. гривень», — розповіла в.о. директора Стрийського парку Олена Мазурик.

© ЛМР

Через ремонтні роботи дирекція парку просить відвідувачів бути обережними, не торкатися ізольованих електричних дротів, у разі пошкодження ізоляції та інших проблем звертатися за номером +380 933 325 777.

До слова, як повідомили в парк, відповідно до Ухвали ЛМР від 05.07.2010р. №3468 відвідувачам парку забезпечене безперешкодне користування вбиральнями.

У приміщеннях виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій на безоплатній основі, а також у закладах ресторанного господарства.

Стрийський парк (Парк Кілінського) — один із найстаріших та найгарніших парків Львова, пам’ятка садово-паркового мистецтва національного значення. Розташований у місцевості Софіївка Галицького району. Вважався найгарнішим парком міжвоєнної Польщі.

Share.