Середа, 29 Листопада

У США багато водіїв вiдмoвляються вiд електрокарів на користь бeнзинoвих авто: дослідження

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Каліфорнії кожен п’ятий власник електромобіля відмовився від нього на користь машини з бензиновим двигуном через повільну зарядку акумуляторів. Про це повідомляє Хмарочос з посиланням на Business Insider.

Дослідники Каліфорнійського університету з’ясували, що головною причиною повернення до традиційних видів автомобілів виявилася повільна зарядка акумуляторів електрокарів. Наприклад, заправка бака бензинового Ford Mustang займає три хвилини та дозволяє проїхати близько 500 кілометрів. Електричний Mustang Mach-E після години зарядки від звичайної розетки отримує лише п’ять кілометрів ходу.

70% тих, хто розчарувався в електромобілях, не мали доступу до потужних зарядних пристроїв. Дві третини опитаних водіїв зазначили, що не користувалися громадськими зарядними станціями (причина не уточнюється).

Експерти припускають, що така тенденція може сповільнити зростання продажів електромобілів, а також вплинути на світовий ринок електротранспорту.

Нагадаємо, за даними експертів Міжнародного енергетичного агентства, до 2030 року у світі буде приблизно 145 мільйонів електромобілів. Для порівняння, зараз на планеті налічується близько 11 мільйонів таких авто.