У Солонці реконструюють ліцей за 185 млн грн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Солонківська сільська рада, що неподалік Львова, оголосила тендер на реконструкцію з добудовою ліцею у Солонці за 185 млн грн

Оголошення про закупівлю оприлюднене у системі Prozorro, пише Еспресо.Захід.

Солонківська сільська рада оголосила тендер на реконструкцію з добудовою навчального та спортивного корпусів будівлі КЗ Ліцей ім. Героя України Миколи Паньківа із застосуванням енергозберігаючих технологій та розміщення ВПО. Очікувана вартість робіт 185 112 992 грн.

Потенційні підрядники можуть подавати пропозиції до 27 червня, а кінцевий термін виконання робіт – 31 грудня 2025 року.

Відповідно до інформації, що є у системі DREAM, загальний бюджет проєкту 190,4 млн грн, з них 31,7 млн – кошти громади, а 158,7 млн – кошти міжнародних організацій.

В обгрунтуванні до проєкту йдеться про те, що у зв’язку зі збільшенням навантаження на ліцей, пов’язаному зі значною кількістю дітей-переселенців, виникла потреба у збільшенні навчальних місці. Окрім того, на базі ліцею діє Солонківська дитяча юнацька спортивна школа, проєктний потужність якої – 150 вихованців, тоді як наразі є 266. Наразі актовий зал ліцею використовується як гімнастичний. Відтак добудова спортивного залу та допоміжних приміщень розв’яже проблеми обидвох комунальних закладів.