Неділя, 21 Квітня

У сквері по вул. Дорошенка, 9 облаштують новий громадський простір

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Як повідомили у Галицькій РА, цього року облаштують новий громадський простір у сквері на вул. Дорошенка, 9. Проект громадського простору був розроблений у минулому році. А 18 травня, через систему ProZorro визначено виконавця робіт. Ним стало ПП «Луць». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«24 травня укладаємо договір з ПП «Луць» на виконання робіт з облаштування громадського простору у сквері на вул. Дорошенка, 9. Після підписання договору підрядник приступить до робіт», – розповів в.о. голови Галицької РА Андрій Зозуля.

При облаштуванні громадського простору передбачено зони зелених насаджень з декоративними деревами. Замощення території буде виконано римським каменем темно-сірого та світло-сірого кольорів, також буде викладена гранітна тротуарна плитка та LED-бруківка. Освітлення скверу буде здійснюватися за рахунок LED-бруківки та розсіяного світла, яке падатиме на сквер з сусідніх будинків.

Як раніше повідомила Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку ЛМР, на сьогодні у сквері на вул. Дорошенка,9 розміщені МАФи. У зв’язку з облаштуванням нового громадського простору, МАФам виділено інші адреси.