Сьогодні у сквері між вулицями Підвальною та Винниченка (парк «На Валах» у Львові), неподалік пам’ятника В’ячеславу Чорноволу, відбулась урочиста презентація, присвячена прибуттю найголовніших футбольних клубних трофеїв Європи — кубків Ліги чемпіонів УЄФА, повідомляє прес-служба ЛМР.
«Львів, я вас усі вітаю з цим святом. Я зараз відчуваю футбольне натхнення. Адже саме у Львові наша національна дружина завжди перемагає і завжди дає бій нашим суперникам на міжнародній арені.
![](https://scontent-lga3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/30806180_1965902623451323_6867506872639106508_o.jpg?_nc_cat=0&oh=2fda0d4803d0b7cc12ca4836b7ea03bb&oe=5B5C1D7D)
© www.facebook.com/lviv.adm
![](https://scontent-lga3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/30420805_1965902786784640_1184617359283970599_o.jpg?_nc_cat=0&oh=6f4d4600526062dbc8245ff6490b4269&oe=5B5973DE)
© www.facebook.com/lviv.adm
Київ буде приймати ці два фінали 24 і 26 травня. Тому ці трофеї подорожують Україною. І саме зараз у Львові ці кубки завершують це турне. І наступними вже тільки переможці турніру зможуть до них доторкнутись і сфотографуватись. Саме Львів — це остання можливість для вболівальників долучитись до цього футбольного свята і передати наступному переможцю красу нашої країни, красу футбольної столиці — міста Львова, вашу енергію, енергію сердець вболівальників.
Саме зі Львова ми очікуємо наших майбутніх футбольних зірок, щоб вони колись вже як переможці привезли до нас ці трофеї”, — сказав Андрій Павелко, президент Федерації футболу України
![](https://scontent-lga3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/30821999_1965902343451351_6228982877760017546_o.jpg?_nc_cat=0&oh=41b7ab82085fc6b56426a92de579db19&oe=5B5DFF67)
© www.facebook.com/lviv.adm
«Я колись Кубок радянського союзу піднімав вверх і ніс по Львову. Я хочу щоби Кубок європейських чемпіонів, коли ви підростете, або Кубок Європи так само стояв у Львові. Слава Україні!», — сказав присутнім Ігор Кульчицький, багаторічний капітан «Карпат», володар Кубка СРСР 1969.
![](https://scontent-lga3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/30821097_1965902483451337_4603720094934578939_o.jpg?_nc_cat=0&oh=60b20c520d9c3bf6358544433d2dad5f&oe=5B9698E0)
© www.facebook.com/lviv.adm
Нагадаємо, побачити кубки мають змогу футбольні вболівальники шести міст України — Львова, Києва, Маріуполя, Дніпра, Харкова та Одеси.
Старт показу кубків Ліги чемпіонів УЄФА розпочався 21 квітня на Майдані Незалежності у Києві. Презентація кубків триває в рамках підготовки до проведення фіналів чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів.