Середа, 12 Червня

У сквері «На Валах» виставили футбольні трофеї Ліги чемпіонів УЄФА

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні у сквері між вулицями Підвальною та Винниченка (парк «На Валах» у Львові), неподалік пам’ятника В’ячеславу Чорноволу, відбулась урочиста презентація, присвячена прибуттю найголовніших футбольних клубних трофеїв Європи — кубків Ліги чемпіонів УЄФА, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Львів, я вас усі вітаю з цим святом. Я зараз відчуваю футбольне натхнення. Адже саме у Львові наша національна дружина завжди перемагає і завжди дає бій нашим суперникам на міжнародній арені.

© www.facebook.com/lviv.adm

© www.facebook.com/lviv.adm

Київ буде приймати ці два фінали 24 і 26 травня. Тому ці трофеї подорожують Україною. І саме зараз у Львові ці кубки завершують це турне. І наступними вже тільки переможці турніру зможуть до них доторкнутись і сфотографуватись. Саме Львів — це остання можливість для вболівальників долучитись до цього футбольного свята і передати наступному переможцю красу нашої країни, красу футбольної столиці — міста Львова, вашу енергію, енергію сердець вболівальників.

Саме зі Львова ми очікуємо наших майбутніх футбольних зірок, щоб вони колись вже як переможці привезли до нас ці трофеї”, — сказав Андрій Павелко, президент Федерації футболу України

© www.facebook.com/lviv.adm

«Я колись Кубок радянського союзу піднімав вверх і ніс по Львову. Я хочу щоби Кубок європейських чемпіонів, коли ви підростете, або Кубок Європи так само стояв у Львові. Слава Україні!», — сказав присутнім Ігор Кульчицький, багаторічний капітан «Карпат», володар Кубка СРСР 1969.

© www.facebook.com/lviv.adm

Нагадаємо, побачити кубки мають змогу футбольні вболівальники шести міст України — Львова, Києва, Маріуполя, Дніпра, Харкова та Одеси.

Старт показу кубків Ліги чемпіонів УЄФА розпочався 21 квітня на Майдані Незалежності у Києві. Презентація кубків триває в рамках підготовки до проведення фіналів чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів.