Неділя, 25 Вересня

У Східниці відкрили бювет мінеральної води типу Боржомі

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На Львівщині відкрили першу питтєву галерею «української Боржомі».

У день святої Трійці в мальовничому селищі Східниця Львівської області відбулось урочисте відкриття бювету унікальної мінеральної води типу Боржомі.

Про це повідомляють «Джерела Трускавця», передає Четверта Студія.

Як зазначається, це рідкісна лужна, гідро-карбонатна вода аналогів якої немає в Україні. «Українська Боржомі» ефективно лікує захворювання шлунка, покращує роботу органів травлення, зміцнює імунітет.

Щороку, з метою оздоровлення та лікування, джерело відвідують десятки тисяч туристів з різних куточків світу, – повідомляють організатори.

Саме тому для забезпечення зростаючих потреб у цій живильній воді, за ініціативи Східницької селищної ради було спроектовано та зведено нову питтєву галерею.

«Ми стараємося, робимо усе для Східниці. Хочу подякувати всій моїй команді та депутатам сільської ради, які тяжким трудом на дев’ятий рік зрозуміли, що нам цей бювет потрібен. Ми виділили на нього кошти і збудували його»,– зазначив під час відкриття галереї 2С голова Східницької селищної ради Іван Піляк.

Східниця – популярний курорт, відомий у світі завдяки гармонійному поєднанню цілющих мінеральних вод, неймовірно красивих гірських пейзажів, що доповнюються найчистішим Карпатським повітрям. Розташовано селище на висоті 900 метрів над рівнем моря.

Засновано курорт вченим-дослідником Омеляном Стоцьким у 1976 році. На сьогодні на території Східниці налічується 38 безцінних лікувальних джерел.

Share.