Вівторок, 21 Травня

У школи Львова закуповують 3D-принтери

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівська міська рада придбає за 900 тисяч гривень 3D-принтери для шкіл міста. Відповідне оголошення розміщено на Prozorro, передає кореспондент Львівського порталу.

Згідно оголошення, мова йде про комп’ютерне обладнання – 3D принтери у кількості 38 штук для загальноосвітніх навчальних закладів. Замовником є управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Аукціон на визначення переможця конкурсу відбудеться 2 листопада 2017 року. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг – 11 грудня 2017.

Раніше у мерії Львова анонсували, що хочуть закупити декілька десятків 3D-принтерів, аби обладнати ними кабінети у школах.

Зі свого боку начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик раніше розповіла Tvoemisto.tv, що цьогоріч 3D-принтери планують закупити в половину шкіл міста. Також з коштів міського бюджету заплановано закупити витратні матеріали для цих друкарок.

«Школи не повинні стояти на місці. Не можна чекати, поки виконають всі ремонтні роботи чи поки поміняють всі вікна – розвиток повинен відбуватися саме зараз», – зазначила Зоряна Довганик.

З її слів, найперше 3d-принтери віддадуть в технологічні майстерні, кабінети робототехніки, які тільки починають створювати в місті, кабінети інформатики, біології та хімії.