Субота, 2 Березня

У школі у Трускавці вчитель з’ясовував стосунки з учнем з нецензурною лексикою (відео)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Між вчителем та учнями школи №1 у Трускавці трапився конфлікт. Відео інциденту, на якому вчитель лається та трусить учня, опублікували місцеві ЗМІ. Як розповів директор СЗШ №1 м. Трускавця Володимир Щигель, вчителя притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Про це повідомляє Дрогобич.City.

«Ми вивчили відео, опісля завідувач навчальної частини підготувала доповідну, а також взяли пояснення вчителя. Як вчитель пояснив, під час уроку коли він писав на дошці, учні позаду на нього розпилювали невідому рідину в пляшці. Коли він обернувся на це, то потрапило і на обличчя», — розповідає директор Володимир Щигель.

Директор повідомив, що вчителя історії, який і потрапив на відео, притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Адже на відео видно порушення педагогічної етики та невиконання посадових інструкцій.

«Вчитель визнав свою помилку, він попросить вибачення перед учнями, а також пояснить свою поведінку», — зазначив директор.

Як повідомив директор, цей клас і раніше намагався зривати навчання у цього вчителя. Однак той не повідомляв про такі випадки адміністрації.

З учнями класу працює соціальний педагог, щоб більше таких конфліктів не траплялося. Також директор висловив сподівання на результативну співпрацю з батьками стосовно навчального процесу та також упередження таких випадків.