Неділя, 25 Вересня

У школах, лікарнях та інших публічних місцях Львова через коронавірус встановлять антисептики для рук

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У рамках комплексного плану протиепідемічних заходів щодо коронавірусу у Львові закуплять антисептики для рук та диспансери для гігієнічного дозування, які встановлять у школах, лікарнях, ЦНАПах міста, адміністративних будівлях міської ради, підприємствах та установах.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

При цьому зазначається, що також забезпечать засоби та проведення дезінфекції автомобільного і електричного транспорту.

Зауважимо, що відповідне рішення про виділення коштів на ці потреби прийняли сьогодні в мерії під час позапланового засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС. Ці закупівлі проведуть в межах комплексного плану протиепідемічних заходів щодо коронавірусу, який затвердили під час минулого засідання міської комісії.

«Від сьогодні ми починаємо купувати такі системи для всіх наших комунальних установ, де є великі потоки людей, це наші ЦНАП, театри, музеї, комунальні заклади. Прохання, щоб долучались усі – офісні центри, магазини», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

На комісії також доповіли про готовність медичних закладів та медичних працівників до роботи з пацієнтами, інфікованими коронавірусом. Зокрема, акцентували, що наразі в області немає тест-систем для виявлення вірусу, але їх оперативно закуповують.

Також під час засідання було запропоновано закупити апарат ЕКМО (оксигенація екстракорпоральної мембрани), який коштує понад 9 млн грн.

Share.