Середа, 28 Лютого

У школах та дитсадках Львова стане холодніше

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Мерія закликає ощадливо використовувати газ наступного тижня і повідомляє, що роботу шкіл та дитсадків не зупинятимуть, пише Tvoemisto.tv.

У Львові впровадять тимчасові заходи для зменшення споживання газу упродовж кількох найближчих днів. Cьогодні, 2 березня, НАК «Нафтогаз України» оприлюднила звернення до українців протягом наступних 3-4 днів зменшити споживання газу. За даними «Нафтогазу», після програшу в Стокгольмському суді Росія зменшила тиск у газопроводах на 20%, відтак утворився дефіцит у понад 15 млн кубометрів на добу.

Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, подачу тепла до навчальних закладів міста буде переведено в ощадливий режим. При цьому, як запевняють в міській раді, у приміщеннях забезпечать температуру, необхідну для нормального і комфортного проходження навчального процесу і призупиняти навчання в школах і садочках не будуть.

На вихідні дні у навчальних закладах міста підтримуватимуть мінімальну температуру, яка дозволить працювати системі теплопостачання і уникнути замерзання мереж.

Також влада закликала власників індивідуальних газових котлів зменшити споживання газу протягом наступних 4-х днів.

Як підкреслили в міській раді, Львів працює у звичному режимі – опалення подають до усіх споживачів: населення, школи, садочки, лікарні, поліклініки тощо.