Середа, 22 Травня

У шкільних їдальнях Львова більшість страв готуються за рецептами Євгена Клопотенка

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У шкільних їдальнях Львова більшість страв готуються за рецептами Євгена Клопотенка

У 2018 році ЛМР організувала зустріч надавачів послуг харчування з відомим кулінарним експертом Євгеном Клопотенком, після чого в деяких школах були впроваджені страви із його збірника страв, розробленого для закладів освіти.

У 2019 році управління освіти створило робочу групу для напрацювання оновленого переліку буфетної продукції для заохочення учнів шкіл до здорового харчування. За результатами напрацювань групи було затверджено перелік продукції шкільних їдалень, розроблено та затверджено двотижневе меню для організації дитячого харчування у школах. Перелік буфетної продукції та затверджене двотижневе меню відповідає державним санітарним нормам і правилам та «Збірнику рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах» Євгена Клопотенка. Усіх надавачів послуг зобов’язано реалізовувати продукцію, в межах затвердженого переліку.

Відтак, у школах Львова більшість страв готуються за збірником Євгена Клопотенка, а саме:

— серед буфетної продукції: бургери в асортименті, нагетси, бутерброди, овочеві салати;

— двотижневе меню: салат з свіжої капусти із свіжим горошком, салат з буряка з грінками, салат овочевий, салат з капусти з насінням соняшника, борщ, суп овочевий, болонєзе, Мак енд чіз, чахохбілі з куркою, картопля запечена з куркумою, картопляне пюре, риба припущена або смажена, фрикадельки рибні, чай, чай в асортименті, лимонад.