Понеділок, 15 Квітня

У Севастополі вранці знову “бавовна”: прилетіло у штаб Чорноморського флоту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вранці 20 серпня знову пролунали вибухи в Севастополі, окупаційна влада повідомила, що на дах штабу Чорноморського флоту впав безпілотник.

Це видно на відео в Telegram-каналах, а такод повідомив так званий “губернатор Севастополя” Михайло Развожаєв у Telegram.

“Перебуваю в штабі флоту. 25 хвилин тому в дах прилетів безпілотник. На жаль, збитий не був, хоч над бухтою працювали стрілецькою зброєю. Ішов низько. Жертв немає”.

Пізніше він уточнив, що безпілотник нібито “був відпрацьований постом повітряної оборони флоту” – БПЛА нібито збили просто над штабом флоту, він упав на дах і спалахнув.

За інформацією голови Меджлісу кримськотатарського народу, о 08:56 почали повідомляти, що безпілотник влетів у дах будівлі штабу “чорноморського флоту росії”.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров додав, що гауляйтер Севастополя михайло розвожаєв підтвердив, що “по даху прилетів безпілотник”.

“На жаль, збитий не був, хоч над бухтою працювали стрілецькою зброєю. Ішов низько. Жертв немає”, – заявив гауляйтер Севастополя.

Очевидці опублікували у мережі відео безпілотника, який атакував штаб флоту у Севастополі, а також момент його обстрілу.

За словами Развожаєва, підходи та під’їзди до штабу флоту перекриті поліцією.