П’ятниця, 24 Вересня

У серпні до Львова приїде Предстоятель ПЦУ Блаженніший Епіфаній

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Предстоятель Православної Церкви України приїде до Львова з нагоди відзначення 30-річного ювілею з часу відновлення Української Православної Автокефальної Церкви. Про це повідомили сьогодні на сайті Львівської єпархії ПЦУ, – передає Духовна велич Львова.

Відтак 17 серпня буде відслужено Всенічне Богослужіння у Петро-Павлівській церкві м. Львова. Очолить відправу Блаженніший Епіфаній. Також урочиста св. Літургія 18 серпня буде відслужена у Свято-Володимирському храмі м. Львів-Винники, початок о 9.00. Богослужіння очолить Глава ПЦУ Блаженніший Епіфаній у спіслужінні єпископату Православної Церкви України та запрошеного духовенства.

Окрім того, 17 серпня відбудеться урочиста академія за участі духовенства та мирян ПЦУ у Львівському театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Додамо, що сьогодні у Консисторії Львівської єпархії ПЦУ пройшла розширена нарада по святкуванні 30 річчя початку автокефалії ПЦУ.

Нагадаємо, 19 серпня 1989 р. у Петро-Павлівській церкві м. Львова священниками о. Володимиром Яремою (Патріярхом Димитрієм) та о. Іваном Пашулею було проголошено ІІІ Відродження УАПЦ, що стало початком розбудови Незалежної України та майбутньої Помісної Церкви України.

Share.