Неділя, 25 Лютого

У селі на Львівщині на самоізоляцію відправили усіх працівників сільради

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У працівниці сільської ради села Новосілки, яке на Львівщині, (не плутати з с. Новосілка, що біля Раковця) виявили коронавірусну інфекцію. На карантин відправили весь штат.

Про це повідомив Буський медіа портал з посиланням на керівника районного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій Богдана Гринишина.

Співробітниця тамтешньої сільської ради захворіла на коронавірусну інфекцію, а разом з нею – і члени її родини.

“Новосілківська сільська рада має у своєму штаті чотирьох працівників. Одна з них, жінка 1963 року народження, захворіла (ймовірно, від сина, який приїжджав зі Львова) і знаходиться на лікуванні у КНП Восьма клінічна лікарня міста Львова з підтвердженим діагнозом COVID-19, а решта працівників – відправлені на самоізоляцію.

Думаю, що це вперше в Україні зареєстровано, коли через спалах коронавірусу, усі працівники сільської ради відправлені на самоізоляцію.

У будинку хворої проживає три сім’ї: загалом наразі виявлено коронавірусну інфекцію у п’яти осіб – це жінки 1963, 1982 р.н. та чоловіки 1959, 1983, 1997 р.н., окрім цього ще шість осіб перебувають на самоізоляції, серед них діти.

Окрім цього, також маємо ще хвору жінку 1970 р.н., що мешкає у Львові, де проходить самоізоляцію, її місце реєстрації – село Ожидів”.