Середа, 24 Квітня

У самому центрі Львова транслювали порно на рекламному табло

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ввечері 18 лютого на рекламному моніторі при вході до торгового центру «Вернісаж Lviv Mall» запустили порно, передає Zaxid.net.

В адміністрації «Вернісаж Lviv Mall» уже заявили, що звернуться до поліції з приводу несанкціонованого втручання невідомих у роботу торгового центру.

Відео очевидців інциденту, що стався близько 22:00, опублікував у Facebook депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич. На зовнішньому рекламному 42-дюймовому моніторі над входом до триповерхового ТЦ, розташованого поруч з площею Ринок, запустили непристойне відео.

В адміністрації торгового центру «Вернісаж Lviv Mall» заявили, що відбулося зовнішнє втручання у роботу рекламного табло. Зараз за цим фактом готують заяву у правоохоронні органи.

«Це підключилися перехожі з телефону, можливо, у них була спеціальна програма. Ми відео передамо поліції, щоб розібратися у ситуації. Це не ініціатива торгового центру чи наших працівників і не технічна помилка. Це було свідомо зроблено якимось непорядними людьми, які проходили повз», – повідомила адміністраторка «Вернісаж Lviv Mall» Уляна Неділько.

З її слів, непристойне відео транслювалося менше хвилини, на це порушення зреагували адміністратори закладу і вимкнули екран.

Центр міста о 21:49 по вул. Шевська і таке ось можна побачити у вході в магазин вернісаж львів mall – може це новий вид реклами або чиясь помста, але як на мене це не нормально З моральних принципів ми відео заретушували, але що показують на екрані – надіюсь зрозуміло

Gepostet von Igor Zinkevych am Dienstag, 18. Februar 2020

«Це завдало нам серйозних репутаційних збитків, тому хочемо, щоб винуватці були покарані», – заявила Уляна Неділько.