П’ятниця, 24 Травня

У Рясному-1 облаштували громадський простір

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Шевченківському районі міста Львова, зокрема у Рясному-1, облаштували сучасний громадський простір. Станом на сьогодні там потрібно ще посіяти газонну травичку та висадити дерева. Усі роботи, окрім озеленення, завершено. Облаштовували простір згідно з проектом ЛКП «Інститут просторового розвитку», повідомляє прес-служба ЛМР.

«Це перехідний об’єкт, який ми розпочали у минулому році. У зв’язку з несприятливими погодними умовами, роботи трішки припинили, однак станом на сьогодні облаштування цієї зони вже завершено. На роботи по цьому громадському простору було використано 1 млн 250 тис гривень. Там ми замостили територію бруківкою, облаштували вуличне освітлення, встановили лавочки, смітники, дошки для настільних ігор. Це все ми зробили в одному стилі, тому все гарно і гармонійно виглядає.

На лавочках вбудовані дошки для настільних ігор, зокрема шахова дошка. Таким чином, сусіди, мешканці можуть брати свої шахові фігури і грати ігри на свіжому повітрі на цьому просторі», – зазначив заступник голова Шевченківської районної адміністрації Святослав Костяка.

© Zaxid.Net

Майданчик взялися облагороджувати ще торік. Та через погану погоду роботи виконали лише на 70%. А цьогорічна весна дозволила закінчити розпочате.

Окрім цього у Шевченківському районі міста Львова на цьому тижні розпочинають реалізацію ще двох великих проектів, які стосуються облаштування громадських зон. Зокрема, розпочинають роботи з облаштування простору на вул. Миколайчука, 18, на який передбачено 4,5 млн гривень. Там найближчим часом можна буде побачити 4 майданчики різного типу для дітей, вуличне освітлення, шахові столи, невеликий майданчик для вигулу собак.

Водночас на вул. Величковського, 40-42-44 проведуть капітальний ремонт двориків. Це масштабний проект, на який передбачено майже 7 млн гривень. У межах реалізації проекту між собою з’єднають три дворики, які є вздовж дороги, що веде до школи № 100.