П’ятниця, 12 Серпня

У Румунії відкрився перший бар львівської мережі “П’яна вишня”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Мережа винних барів-магазинів “П’яна вишня”, де подають однойменну настоянку, поповнилася першим закладом в Румунії.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook власник львівського холдингу !Fest Андрій Худо.

“Відкрили бізнес в Румунії. Перший проект “П’яна вишня” в столиці країни Бухаресті. Для мене в бізнесі особливий кайф, коли ми експортуємо свої концепти за межі України! Вітання і вдячність команді і партнерам. Чекаємо в гості… А відчуття з першим чеком на 100 лей такі, як колись перша виручка 5550 гривень, яку ми отримали на Відкрита кав’ярня “Біля Діани на Ринку” в травні 2007 року”, – написав він.

Бар розташований в старому центрі міста за адресою: strada Covaci, 3. Крім Бухареста, “П’яна вишня” на сьогодні також представлена ​​за кордоном в трьох містах Польщі (Варшава, Краків і Вроцлав), а також в Кишиневі.

В Україні заклади мережі працюють в Києві (9), Львові (4), Харкові (3), Одесі (2), Чернівцях, Трускавці, на курорті “Буковель”, Білій Церкві, Запоріжжі, Дніпрі, Вінниці, Житомирі і Полтаві.

Крім “П’яної вишні” в холдинг !Fest входять, зокрема, мережі закладів “Львівські пляцки”, “Львівська майстерня шоколаду”, львівський ресторан “Криївка”, Мазох-Cafe і кафе “Львівська копальня кави”.

Share.