Понеділок, 20 Травня

У «розумному мікрорайоні» встановили вуличні дошки для гри в шахи і нарди

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У «розумному мікрорайоні» з’явились столи для ігор просто неба.

У «розумному мікрорайоні» встановили шість паркових комплектів зі спеціальними майданчиками для гри у нарди та шахи. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів провідний спеціаліст відділу комунального господарства Франківської районної адміністрації Степан Дякун.

«Виготовленням інфраструктурних комплексів займався підрядник із Івано-Франківська. Згідно договору передбачено встановлення комплекту парку з лавками та стільцями по одній стороні та шаховими й нардовими дошками по іншій», – каже Степан Дякун.

Їх встановили на алеї Івана Пулюя, вулиці Кульпарківській, 147, Науковій 54, 104 та Пимоненка, 12. Виконавцем і замовником робіт є Франківська районна адміністрація у межах проекту «Наукова – розумний район». Вартість комплектів становить 261 тисяча гривень.

«Ми хотіли зробити комфортне середовище як для школярів, так і для звичайних мешканців району, які хочуть активно та інтелектуально провести час», – розповідає представниця ГО «Наукова» Оксани Страз.

За її словами, згодом у цьому районі мають з’явитися ще кілька урбаністичних проектів, до фінансування яких залучатимуть спонсорів. У найближчих планах встановлення смарт-зупинок, електронні табло, лайт-знаки з інформацією про корки і погодні умови.Їхню реалізацію затримували через експертизи оптоволокна, прокладання якого мали розпочати ще в червні, проте рішення затвердили тільки два тижні тому.

Нагадаємо, торік у жовтні на конкурсі з облаштування «розумного району» виграла громада мікрорайону Наукова-Володимира Великого. Тут втілюють пілотний проект впровадження технологій smartcity. Якщо пілотний проект комп’ютеризації району виявиться вдалим, його впроваджуватимуть і в інших районах міста.

Джерело: Твоє місто