Понеділок, 20 Травня

У росіян забрали останню можливість потрапити у Європу: Air Serbia скасувала свої рейси

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У той час, як європейські авіакомпанії перестали виконувати польоти у Росію, сербська авіакомпанія Air Serbia навпаки намагалася їх збільшити. Але тепер змінила свої плани, пише 24 Канал.

Air Serbia скасувала всі рейси з Москви до Белграда. Пасажири отримали листи про скасування перельотів. Наразі на сайті сербського перевізника насправді неможливо придбати квиток у вказаному напрямку.

В останні тижні Air Serbia в умовах відсутності конкуренції вирішила багаторазово збільшити пропозицію рейсів до Росії. Бєлград став справжнім хабом для російських мандрівників. Але це викликало масову хвилю обурення, зокрема й збоку Міністерства закордонних справ України.

Компанію Air Serbia, яка виступає як національний перевізник, звинуватили у проведенні несправедливої ​​політики збагачення на тлі страждань мільйонів українських громадян.

Декілька днів тому президент Сербії заявив, що на тлі західних санкцій щодо Росії й тиску з боку європейської спільноти Air Serbia вдвічі скоротить кількість рейсів з країни-агресорки – з 15 до 7 на тиждень. 16 березня стало відомо, що рейси повністю скасували.