Неділя, 23 Червня

У родичів керівника Львівської митниці виявили елітну нерухомість і дорогу землю

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Андрій Кузнік, 38 років. Виконувач обов’язків керівника Львівської митниці з березня 2023 року. Згідно його послужного списку, очолював Рівненську та Івано-Франківську митниці, а до цього упродовж 17 років служив в СБУ на різних посадах. Має звання – підполковника. Про це ідеться в матеріалі ТСН.

Зарплатня, ділянка з маленьким дачним будинком під Києвом, отримана у спадок та орендована квартира у Львові на 170 квадратних метрів. Це дані з його декларації.

Його мати – Вікторія Кузнік. Вона теж колись працювала на митниці. Нині на пенсії. Згідно реєстру прав на нерухоме майно у її власності 4 квартири у столиці та три земельні ділянки під Києвом. Одна з них на 11 соток у котежному містечку преміум-класу “Канадське село”. Схожі ділянки можна знайти на сайтах з продажі нерухомості за ціною від 50 до 80 тисяч доларів.

Ще одна ділянка з іншого боку Київської області у два з половиною рази більша за попередню – площею у 28 соток і попри краєвиди значно дешевша – в середньому по тисячі доларів за одну.

Мамі Андрія Кузніка належить і автівка. Але цей “Лексус” 2010 року випуску знаходиться в користуванні сина, відповідно, вказаний в його декларації.

Є там і ще одна згадка про маму – у 2021 році вона подарувала синові коштовний подарунок – годинник “Монблан”, у цьому ж році брат подарував йому рюкзак “Луї Вітон”. Кожен з подарунків коштує по 100 тисяч гривень.

Дружина митника – Антоніна Кузнік. До літа 2021 року вона теж була державною службовицею – працювала у структурі сервісних центрів МВС. Потім звільнилась і у жовтні 23-го відкрила косметологічну студію “Щаслива я”. У приміщенні 5-тизіркового готелю майже у центрі Львова. Скільки коштує оренда цього приміщення – у декларації чоловіка не вказано. Окрім косметології – пані Антоніна займається і психологією. На сторінці в “Інстаграмі” вказано – вона трансформаційний психолог. Дає поради про щасливе життя і приватні консультації – за понад дві тисячі гривень на годину.

Завдяки своїй підприємницькій діяльності Антоніна Кузнік упродовж 2023-го заробила майже мільйон гривень. Серед земельних ділянок, якими володіє дружина головного львівського митника, дві у самому серці Карпат, у селі Яблуниця поблизу Буковелю. Придбані вони уже після повномасштабного вторгнення. Ці дві ділянки на одній з гір карпатського села нині відгороджені колючим дротом.

Земельна ділянка у Карпатах, якою володіє дружина керівника Львівської митниці

Але найцікавіше тут не лише розташування та живописний пейзаж, а й вартість. Згідно декларації виконувача обов’язків голови Львівської митниці – ці ділянки обійшлися у 32 тисячі гривень, виходить по 914 гривень за сотку. Хоча реальна вартість сотки у цій частині села стартує в середньому від 2 з половиною тисяч доларів.

І купила ці ділянки за такою низькою ціною дружина виконувача обов’язків голови Львівської митниці не сама. Є в них ще одна власниця – Вікторія Суш, вона теж дружина митника та колишнього підлеглого Андрія Кузніка.