У річці на Львівщині виявили рештки чоловіка, який зник 2 роки тому

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У річці на Львівщині рятувальники виявили рештки чоловіка, який зник у 2018 році. Його тіло шукали рівно 2 роки. Подія сталася у селі Топорів Буського району.

Як повідомляє Центральна рятувально-водолазна служба Львівської області, працівники аварійно-рятувальної маневреної групи були задіяні для пошуку в річці безвісти зниклого Панасюка Івана Леонідовича, 1991 року народження, на запит Кам’янка-Бузького відділу поліції.

Відомо, що він не повернувся додому рівно 2 роки тому, 19 жовтня 2018 року. Востаннє був одягнутий у камуфляжний костюм типу «Pixel», светр із рожево-червоними полосами, берци із шкірзамінника коричневого кольору. Відомо, що колись переніс мікроінcульт, хворів на дeгенeративно-диcтрoфічне урaження поперекового відділу хребта та остеохондроз.

Під час пошуку у річці водолази знайшли лише кістки хребта, тазу, плеча, ногу з черевиком та одежу з рюкзаком (в одежі теж були кістки).

А також розібрали греблю, яку зробили бобри, внаслідок чого рівень води в потоці піднімався і затоплював городи мешканців.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР