Середа, 28 Лютого

У реанімації львівської інфекційної лікарні перебувають троє пацієнтів із COVID-19

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У реанімації Львівської обласної інфекційної лікарні перебувають троє пацієнтів з діагнозом COVID-19. Усі вони зараз потребують кисню.

Як розповів Суспільному керівник лікарні Сергій Федоренко, ці люди жодного разу не були щеплені від ковіду. А коли відчули перші симптоми хвороби, то не звернулися до лікаря, оскільки сприйняли ці ознаки — гарячку, загальну слабість, незначний біль у горлі — як прояви вірусного захворювання.

За його словами, одного пацієнта скерував у лікарню сімейний лікар, іншого привезли родичі, ще одного — “швидка допомога”. В одного хворого COVID-19 виявили, провівши швидкий тест. А у двох інших — діагностували у лікарні.

“Завдяки інтенсивні терапії їхній стан покращується. На ранок сьогодні загрози життя вже немає. Вони у нас перебувають вже тиждень”, — каже Сергій Федоренко.

Всього у лікарні зараз перебуває понад 25 пацієнтів, хворих на коронавірус. Трьох сьогодні виписали, а ще двох — привезли.

“Ті, які лікуються поза реанімацією, отримали певну кількість щеплень. Є такі, що мають три та чотири щеплення. Але впродовж останніх кількох місяців не проводили ревакцинацію”, — пояснює керівник Львівської обласної інфекційної лікарні Сергій Федоренко.

За його словами, щеплення не гарантує того, що людина не захворіє. Воно рятує тільки від важкого перебігу хвороби.