П’ятниця, 2 Грудня

У пункті пропуску на Львівщині митники вилучили рекордну кількість валюти

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У вівторок, 6 жовтня, у пункті пропуску «Шегині-Медика» на кордоні з Польщею СБУ спільно з працівниками митниці викрили мешканця Чернівців, який віз в Україну рекордну кількість незадекларованої валюти – понад 127 тис. фунтів стерлінгів.

Коробки з банкнотами виявили сьогодні в пункті пропуску «Шегині» під час оформлення мікроавтобуса «Мерседес», яким повертався з-за кордону 36-річний українець.

Як повідомили у Галицькій митниці та СБУ Львівщини, чоловік повертався в Україну мікроавтобусом і на кордоні задекларував старі меблі, побутові прилади, одяг та інше. Натомість СБУ заздалегідь мала інформацію про те, що українець планує приховано ввезти в Україну велику суму незадекларованої валюти з Великобританії.

Гроші у чоловіка вилучили, їх долю вирішить сyд.

Під час відпрацювання цих даних працівники митниці провели огляд автомобіля та знайшли коробки, у яких була валюта – 127 тис. 430 фунтів стерлінгів. Гроші українець не задекларував і жодних документів на їх перевезення не подав. При цьому в СБУ зазначають, що це рекордна сума незадекларованих коштів, які намагалися ввезти в Україну у такий спосіб.

Відповідно до постанови НБУ, суми грошей, що перевищують 10 000 євро підлягають обов’язковому письмовому декларуванню на митниці. У результаті на українця склали протокол про пoрушення митних правил. Гроші вилучили. Подальшу долю валюти вирішить сyд.