П’ятниця, 24 Травня

У прямому ефірі пропагандистського каналу з’явилася редакторка з плакатом “Ні війні”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кілька секунд в ефірі російського “Первого канала” транслювали антивоєнні заклики. Їх продемонструвала редакторка, несподівано з’явившись із плакатом позаду ведучої. На Росії вже “пригорає” від цього випадку, пише 24 Канал.

Факт інциденту підтвердили самі пропагандисти. У пресслужбі рашистського каналу заявили, що через появу “сторонньої особи” в прямому ефірі програми “Время” триває службова перевірка.

“Ні війні”, “Зупиніть війну”, “Не вірте пропаганді”, “Тут вам брешуть” – такі заклики були не лише на плакаті. Жінка встигла їх ще й виголосити з-за спини отетерілої ведучої. Незабаром замість кадрів зі студії ввімкнули сюжет.

За попередніми даними, ефір “Первого канала” перервала його ж працівниця – редакторка Марина Овсяннікова. Правозахисники повідомляють, що наразі вона затримана.

Напередодні свого вчинку Овсяннікова записала відеозвернення. У ньому вона зізналась, що сама поширювала пропаганду, а зараз їй дуже соромно за це. Також росіянка наголосила: те, що відбувається в Україні – це злочин, Росія – держава-агресорка, а відповідальність за війну лежить на Володимирові Путіну.

Марина Овсяннікова закликала росіян більше не терпіти злочини своєї влади, а виходити на протести.