Неділя, 26 Травня

У Празі відкрили перший готель виключно для хворих на коронавірус

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У центрі Праги відкрили перший в світі чотиризірковий готель, який приймає виключно інфікованих COVID-19. Для того, щоб заселитися у готель, необхідно надати довідку про позитивний тест на коронавірус. Про це у Facebook повідомила компанія Czech Inn Hotels, якій належить цей готель, передає Громадське.

За словами представників компанії, готель підійде людям, які під час подорожі дізналися про те, що вони інфіковані, або жителям Праги, яким треба піти на самоізоляцію, щоб не наражати на небезпеку своїх рідних.

Відкрили його у середу, 14 жовтня, а вже наступного дня прийняли перших трьох людей і 10 були ще на черзі. В основному це люди із середнього або вищого середнього класу.

Чотиризірковий затишний готель LEGEROVA 9 HOTEL працює безконтактно для своїх гостей. Клієнт може забронювати номер через веб-сайт або замовити по телефону, де негайно повідомить всю необхідну інформацію про житло та свої бажання та вимоги.

Спілкування з адміністратором відбувається через спеціальний бар’єр, ключі у дверях кімнат, а їжу чи ліки можна замовити лише онлайн, які принесуть вам під двері. Гості повинні не виходити зі своїх кімнат, окрім крайніх випадків — виклик лікаря або для того, щоб забрати доставку.

Після виїзду постояльців, кімнати залишатимуть на один день порожніми, а після цього — ретельно продезінфікують.

Як довго гість залишатиметься з Covid-19 в готелі, залежить тільки від нього. Ціни на стандартні номери починаються з тисячі крон за ніч (1220 грн), водночас сніданок вартує 1200 крон (1460 грн), бізнес-клас можна придбати за 1500 крон (1820 грн), а квартиру – на випадок, якщо більше членів одного домогосподарства заразились – можна забронювати від 2000 крон (від 2430 грн). За додаткову плату також пропонується напівпансіон, повний пансіон.

Що там в Чехії з коронавірусом? Доволі гірша, ніж у багатьох інших країнах Європи. За добу 17 жовтня в країні виявили 11 105 випадків зараження коронавірусом — це рекордний показник від початку пандемії. Станом на 18 жовтня в країні коронавірусом заразилися 168 827 людей. З них 1352 пoмерли, а 68 945 — одужали.