Неділя, 23 Червня

У Повітряних силах прокоментували бажання найкращого пілота F-16 захищати Україну

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

“Найсмертоносніший пілот F-16” американської авіації підполковник у відставці Ден Гемптон заявив про те, що готовий захищати небо над Україною. У повітряних силах прокоментували це.

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат прокоментував заяву Дена Гемптона в ефірі національного телемарафону, про це пише 24 Канал.

Він зауважив, що дуже багато людей у всьому світі підтримує Україну, зокрема і колишні військові. Ігнат нагадав, що у зв’язку із повномасштабним вторгненням Росії в Україні був створений Інтернаціональний легіон, у складі якого служать добровольці з 55 країн усіх континентів.

Речник наголосив, що “двері відкриті” для всіх охочих, а підсилення Деном Гемптоном було б дуже потужним.

Що відомо про легендарного пілота

    • “Найбільш смертоносний пілот F-16” американської авіації, підполковник у відставці Ден Гемптон із позивним Two Dogs заявив про готовність стати на захист українського неба. Він вважає, що Україні потрібно знайти іноземних пілотів, які мають досвід керування винищувачами F-16 – це допоможе наблизити нашу перемогу.
    • Про це американський військовий розповів в інтерв’ю виданню “Голос Америки”. Він наголосив, що партнери передадуть ЗСУ бажані літаки, і найважливіше – знайти людей, здатних керувати тими літаками, які вже мають тисячі годин польотів на тих винищувачах і не потребують навчання.
    • Він вважає, що є достатньо американських пілотів, готових стати на захист українського неба, якщо уряди країн розв’яжуть свої питання.
    • “Я навіть поїду сам, я стану номером один, можете на мене розраховувати!” – висловив готовність Гемптон.