Неділя, 26 Травня

У понеділок після реконструкції у Львові відкриють першу ділянку Замарстинівської

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У понеділок, 15 липня, для проїзду відкриють першу ділянку Замартинівської, від вул. Липинського до вул. Малинової. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомили у пресслужбі ЛМР.

Фото «Транспорт та інфраструктура Львова»

На ділянці вже завершили ремонтні роботи, зокрема замінили колектор, поклали бруківку, замостили хідники, облаштували зупинки громадського транспорту та замінили трамвайні колії.

Фото «Транспорт та інфраструктура Львова»

Нагадаємо, вулицю Замарстинівську закрили для проїзду електротранспорту у грудні 2017 року. Взимку торік провели тендер на підрядника, яким стало ТзОВ «Онур Конструкціон». Вартість робіт становить 84,47 млн гривень.

Частину вулиці від Липинського до Східної закрили для проїзду транспорту на початку березня, а наступного дня почали підготовчі ремонтні роботи — зняли дорожнє покриття, демонтували колії та електричні опори. Наприкінці квітня на вулиці зупинили роботи, а проект відправили на доопрацювання через виявлені пливучі ґрунти. Згодом роботи відновили. Вздовж вулиці мали зрізати всі дерева та замінити їх на молоді саджанці. Втім поки що нових дерев на висаджували.

Ольга Коваль Tvoemisto.tv