У Польщі відкрили перші заклади «Львівських круасанів»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українська мережа «Львівські круасани» вийшла на європейський ринок. Перший заклад за кордоном відкрили у прикордонному польському місті Згожелець. Ще один заклад з’явився у Вроцлаві (у партнерстві). Також готуються до відкриття закладу у Варшаві, точна дата поки невідома. Про це повідомляє видання The Village.

Як відомо, мережа планує роботу за двома моделями: відкриття власних пекарень та франчайзингових. Новим напрямом займається команда з центрального офісу.

Фото: the-village.com.ua

Адреси закладів:

  • Згожелець: Zgorzelec Plaza – Twoje Centrum Miasta
  • Вроцлав: ul. Wita Stwosza 57
  • Варшава: ul. Nowy Świat 37

«Зміни асортименту не буде, але начинку деяких круасанів адаптували під польський ринок. Усі інгредієнти постачатимуть місцеві виробництва. На адаптацію меню в команди пішло три місяці: «Не секрет, що польська продукція відрізняється смаком від української. Команда зробила все можливе, щоб складений круасан у Польщі смакував аналогічно українському або навіть краще», – коментують у Lviv Croissants.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Львівські Круасани (@lvivcroissants)

Зазначимо, мережа Lviv Croissants має 141 заклад в Україні. Першу пекарню відкрили у Львові в 2015 році.

Нагадаємо, «Львівські круасани» після візиту Джолі можуть вийти на американський і польський ринки. Візит акторки, яка приїхала в Україну з гуманітарною місією, підняв продажі в мережі фастфуду. Про це розповів власник «Львівських круасанів» Андрій Галицький виданню Forbes.

Зіркова клієнтка сихівському закладу може полегшити вихід на ринок США, до якого Галицький приглядається декілька років поспіль. Він уже знайшов потенційного партнера, з яким планує відкрити спільне підприємство цього року. Однак через війну вихід може затягнутися. Після візиту Джолі «Львівським круасанам» буде простіше і на польському ринку. Це посилить довіру до мережі, про яку не знають нові відвідувачі.

Мережа Lviv Croissants має 141 заклад в Україні. Першу пекарню відкрили у Львові в 2015 році.