П’ятниця, 2 Грудня

У Польщі українця зняли з літака через відмову одягнути маску

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У варшавському аеропорту імені Фридерика Шопена зняли з літака українця, який не захотів одягнути маску на обличчя. Громадянина України зняли з рейсу “Варшава-Київ”.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт Надвіслянської прикордонної служби, чоловік не полетів в Україну через неприйнятну поведінку на борту літака, який ось-ось мав злітати.

Пасажир відмовився одягати маску, щоб закрити рота й носа, та не реагував на зауваження членів і командира екіпажу. Після цього останній ухвалив рішення зняти чоловіка з рейсу. Однак той не послухався і відмовлявся вийти з літака.

Через поведінку українця на місце викликали прикордонників. Ті попередили пасажира про можливе застосування проти нього сили у разі, якщо він відмовиться добровільно виконувати накази командира екіпажу. Лише після цього громадянин України залишив борт у супроводі співробітників прикордонної служби.

Таким чином чоловік не зміг вилетіти до Києва. Крім того, його покарали штрaфом через неприйнятну поведінку. Сума не розголошується, однак, швидше всього, йдеться про стандартні у таких ситуаціях 500 злотих (3700 грн).