У Польщі представили прототип першого в країні електрокара

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Польщі представили прототип першого в країні електроавтомобіля марки Izera, яка належить заснованій в 2016 році держкомпанії ElectroMobility. Під цим брендом запланований випуск двох моделей електрокарів.

Початок серійного виробництва кросоверів і хетчбеків анонсовано на 2023 рік.

На цьому етапі Izera представила тільки зразок електрокарів. У розробці дизайну брало участь італійське ательє Torino Design, яке має досвід співпраці з Ferrari, McLaren і Nissan.

Платформу, на якій базуватимуться всі авто, планують придбати в іншого виробника. Імовірно, можуть використовувати модульну платформу MEB від Volkswagen, розроблену спеціально для електромобілів.

При цьому виробник ще не оприлюднив інформацію про технічні характеристики. Відомо, що обидві моделі зможуть розігнатися з місця до 100 км/год за вісім секунд, а запас ходу забезпечений на 400 км за циклом WLTP.

У самому електрокарі встановлена розумна система, яка дозволить користувачам «комунікувати» з автомобілем через додатки, рідкокристалічні дисплеї та використовуючи власний голос.

Збирати електромобілі планують в регіоні Сілезія на півдні Польщі. Завод відкриють до середини 2021 року. Обсяги виробництва також не розголошуються, проте в компанії відзначили, що на підприємстві створять близько 6 тис. робочих місць.

«Представлення цього польського автомобільного бренду є важливим моментом як для нашого проєкту, так і для всієї польської автомобільної галузі», – заявив президент компанії Пьотр Заремба.

Share.