Понеділок, 4 Березня

У поліції розповіли, скільки пасажирів можна перевозити в автомобілі під час карантину

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Патрульна поліція Львівської області розповіла, чи штрафують в умовах карантину водіїв за перевезення більше одного пасажира, скільки людей може перебувати у приватному автомобілі та чи можна перевозити літніх людей і чи потрібно бути в масці в салоні.

Про це пише Варта-1.

За словами начальника управління патрульної поліції Львівської області Романа Пилипенка, в авто може їхати стільки людей, скільки передбачено його комплектацією.

“Тобто, якщо в стандартному легковому автомобілі п’ять крісел, значить не більше п’яти осіб”, – пояснив Роман Пилипенко.

Щодо перевезення літніх пасажирів, то за його словами, до кожного випадку поліцейські підходять окремо. “Принципової позиції штрафувати нема. Патрульні вивчають ситуацію і приймають рішення, чи обґрунтована”, – додав він.

Також додають, що оскільки приватне авто – це не громадське місце, то одягати маски в машині необов’язково. Водночас не слід забувати про правила здорового глузду: якщо ви, наприклад, підвозите того, хто не живе з вами під одним дахом, то краще використовувати всі засоби захисту: від рукавичок до маски.

Запитуєте — відповідаємо!

Офіційне роз'яснення! Ви запитуєте — ми відповідаємо!⠀Нас часто запитують, чи штрафують патрульні за те, що в приватному автомобілі під час карантину їде більше ніж дві особи, а також, чи можна перевозити літніх людей. Відповідає начальник управління патрульної поліції Львівської області Роман Пилипенко (Roman Pylypenko):⠀"В автомобілі може їхати стільки людей, скільки передбачено його комплектацією. Тобто, якщо в стандартному легковому автомобілі 5 крісел, значить не більше 5 осіб"⠀" До кожного випадку перевезення літніх пасажирів ми підходимо окремо. Принципової позиції штрафувати нема. Патрульні вивчають ситуацію і приймають рішення, чи обґрунтована присутність пасажира старше 60 років в салоні автомобіля"⠀Бережіть себе та рідних!#ПорядокЦеТи #патрульнаполіція #lvivpolice

Gepostet von Патрульна поліція Львівської області am Freitag, 10. April 2020