Понеділок, 26 Лютого

У Польщі поляк напав на українця, який виявився борцем

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У польському місті Ґданськ в магазинній черзі 27-річний поляк, почувши українську мову іншого покупця, почав негативно висловлюватись в сторону українця. Нападник вдарив його, але через деякий час сам опинився на підлозі, бо громадянин України виявився борцем. Про це інформує сайт Trojmiasto.pl.

Все почалося пізно ввечері 23 травня, коли Ґданська поліція отримала виклик про бійку в одному з місцевих магазинів. На очевидців та винуватця інциденту чекали поліцейські.

“Поліцейські в розмові зі свідками та після огляду запису з камер спостереження визначили хід цієї події. Заарештований 27-річний чоловік, почувши розмову потерпілого з працівниками магазину, почав коментувати його походження. Він звернувся до нього вульгарно і звинуватив працівників магазину, що вони його обслуговують”, – прокоментувала Карина Каміньська з міського управління поліції в Ґданську.

“Підозрюваний витягнув телефон і зробив вигляд, що записує жертву. Спочатку чоловік не реагував на ці витівки і не хотів протистояти агресору. Злочинець, незважаючи на прохання співробітників не починати сварки, став ще агресивнішим. Він напав на жертву, але через його вміння, був швидко знешкоджений”.

Як виявилось, українець багато років навчався боротьби.

Цікаво, після приїзду поліції, нападник не заспокоївся і продовжував вести себе агресивно навіть з силовими органами влади. Коли вони приїхали, він вирішив кинути виклик і їм.

“У понеділок поліцейські повели чоловіка до прокурора. 27-річного допитали та заслухали звинувачення у публічній образі проти національності громадянина України та образі працівників поліції. Чоловік зізнався і здався добровільно”, – каже Каміньська.

За цей конфлікт винуватець конфлікту 10 місяців виконуватиме неоплачену соціальну роботу різного роду.