Понеділок, 20 Травня

У поїздах Інтерсіті тeпeр мoжнa дивитися фільми в онлайн-кінотеатрі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У поїздах Інтерсіті і Інтерсіті + тепер доступний перегляд ліцензійних фільмів і мультфільмів українською мовою на платформі одного з онлайн-кінотеатрів. Про це повідомили в “Укрзалізниці”.

“Доступ до мультимедійного контенту – це саме те, чого дійсно довгий час чекали наші пасажири. Для нас таке партнерство – це можливість розширити перелік бортових сервісів, щоб зробити кожну поїздку ще комфортніше”, – прокоментував Андрій Уманець, директор Української залізничної швидкісної компанії.

Перегляд мультимедійного контенту буде можливий на платформі сервісу SWEET.TV. Для цього оператор встановлює в поїздах власне обладнання. У фільмотеці є близько 280 фільмів.

Як пояснили в УЗ, для перегляду пасажир поїзда повинен придбати в WOG-cafe спеціальний код, який дозволяє підключитися до мережі партнера компанії. Дивитися кіно можна безпосередньо у власному гаджеті, підключення до мобільного інтернету для цього не потрібно.

Новий сервіс протестували під час першого рейсу “Лижного експреса” в Славське в минулу п’ятницю. З цього тижня сервіс стане доступний і на інших маршрутах. До кінця року послуга буде безкоштовною. Потім покупка коду обійдеться пасажиру в 50 грн.

В “Укрзалізниці” зазначили, що запрошують до співпраці всіх провайдерів мультимедійних послуг зі своїм обладнанням для тестування додаткових послуг для пасажирів в дорозі.

Нагадаємо, що в поїздах Інтерсіті + віднедавна пасажирам стали пропонувати ланчі: м’ясний або вегетаріанський – на вибір. Вартість такого обіду – 140 грн.