У Петра Порошенка помер батько

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У експрезидента та чинного депутата “Європейської Солідарності” Петра Порошенка сьогодні помер батько — Олексій Порошенко. 11 червня 2020 року йому виповнилося 84 роки.

Про це повідомила пресслужба партії, передає Громадське.

«Сьогодні перестало битися серце великої людини праці, хлібороба, громадського та політичного діяча, Героя України, батька п’ятого президента України Олексія Івановича Порошенка», — йдеться у дописі.

Сьогодні перестало битися серце великої людини праці, хлібороба, громадського та політичного діяча, Героя України,…

Gepostet von Європейська Солідарність am Dienstag, 16. Juni 2020

Олексій Порошенко за життя побував громадянином трьох країн. Він народився поблизу Ізмаїлу в 1936 році, який тоді належав до Румунії. Потім був громадянином СРСР і врешті незалежної України.

У радянські часи Олексій Іванович Порошенко працював у сільському господарстві, а вже у незалежній Україні, коли син пішов у політику, керував родинним бізнесом.

Як і син, Олексій Порошенко робив спроби піти у велику політику, проте далі Вінницької обласної ради не обирався.

У 2009 році Олексій Порошенко отримав від президента Віктора Ющенка звання Героя України за вклад у розвиток сільського господарства країни.

Батько п’ятого президента був власником агропромислової компанії «Укрпромінвест-Агро», яка спеціалізується на вирощуванні сільгосппродукції, виробництві цукру і борошна та тваринництві. Згодом він передав її своєму сину, а той — своєму сину.