Середа, 28 Лютого

У Перинатальному центрі запрацював кабінет діагностики патології молочних залоз

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі відкрили кабінет діагностики патології молочних залоз. Дослідження проводитимуть на інноваційному цифровому мамографі Planmed Clarity 2D для скринінгової та діагностичної мамографії. Він дозволяє обстежувати пацієнток максимально безболісно та комфортно.

«Ми раді презентувати відкриття у нашому Центрі кабінету діагностики патології молочних залоз, і в черговий раз наголосити на необхідності профілактичних обстежень, які вкрай важливі у здоров’ї жінки. Важливо, що цей значущий розвитковий крок у Львівському перинатальному центрі реалізований власними коштами, заробленими через фінансування пакетів медичних послуг НСЗУ», – зазначила директор Центру Марія Малачинска

Як пояснив керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис сьогодні рак молочної залози займає 1-ше місце в структурі онкологічної захворюваності серед жінок.

Вік цієї недуги молодшає.

«Але як показує європейський досвід, виявлений на ранніх стадіях рак молочної залози, приблизно у 90% є виліковним. Тому скористайтеся можливістю: прийдіть на обстеження і переконайтеся, що ви здорові»,- наголосив він.

Цифрова мамографія має високу ефективність у віці понад 40 років і дозволяє діагностувати патологію молочної залози задовго до того, як пацієнтка зможе виявити її самостійно. Найвищі показники захворюваності у жінок 60-69 років. Але за останні 10 років в Україні частота виникнення даної онкопатології у пацієнток від 19 до 39 років зросла на 35%

УЗД молочних залоз з профілактичною метою рекомендоване дівчатам та жінкам до 40 років.

«Приємно, що наш колектив своєю повсякденною працею здатний реалізовувати не лише надання якісних медичних послуг, а й забезпечувати розвиток нашого Центру.

Дякую пацієнтам за довіру! Ми завжди готові покращуватися в режимі «постійно», аби доводити та зміцнювати своє лідерство на ринку надання медичних послуг. Також дякую кожному, хто допомагає нам в розвитку перинатального світу у Львівській області. Однозначно, усі наші успіхи є спільним колективним досягненням громади Львівщини!», – додала Марія Малачинська.

За показами обстежуватимуть навіть вагітних та породіль.

Також жінок запрошують на комплексні обстеження

Попередній запис за телефоном 096-194-20-75.