Вівторок, 27 Лютого

У парку «Знесіння» облаштують нові місця для відпочинку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На сьогодні у парку функціонує 20 облаштованих місць для пікніків

У Регіональному ландшафтному парку «Знесіння» облаштовуватимуть ще 22 місця для відпочинку та розпалювання вогнищ. Наразі таких місць тут є 20: вони обкладені камінням, а поруч встановлені лавки та смітники. Про це «Львівській газеті» повідомила директорка парку «Знесіння» Мар’яна Задорожна.

«Загалом у нашому парку є 42 місця для відпочинку, але 22 з них – поки не облаштовані. Тож потроху плануємо зробити придатними для розпалювання вогню і їх: так само встановимо лавки, смітники, обкладемо місця камінням. Така функція дуже затребувана, оскільки «Знесіння» – єдиний парк, де можна проводити відпочинок такого типу, тож ми прагнемо робити його ще комфортнішим для людей.» – зазначає Мар’яна Задорожна.

До слова, 14 червня, комісія з екології ЛМР порадила дирекції Регіонального ландшафтного парку «Знесіння» оголосити заборону палити вогнища у парку. Однак, за словами директорки парку, жодної офіційної заборони немає: місця для розпалювання вогнищ та відпочинку функціонуватимуть і надалі.

«Такі місця – звична європейська практика, і навіть у національних парках вони є. Тож і у нас ці невеличкі зони для пікніків мають бути, головне, аби люди поводилися тут відповідально і дотримувалися чистоти та порядку.» – додає Мар’яна Задорожна.

Карту легальних об’єктів для розпалювання вогнищ можна переглянути на Геопорталі міста Львова.