Неділя, 23 Червня

У Парку культури відкриють безкоштовне «Пригодницьке містечко» для дітей

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У неділю, 2 липня, о 14:00 у Парку культури відкриють «Пригодницьке містечко» для дітей віком 6-14 років. Це спільний проект, який реалізовує Парк культури та «Станиця Львів Пласту – НСОУ». Як розповів ZAXID.NET голова львівського осередку Пласту Матвій Дух завтра відкриватимуть першу чергу проекту, на яку витратили 50 тис. грн у рамках «Громади в дії».

«Пригодницьке містечко» площею 0,3 га знаходиться на території Парку культури. Якщо зайти через центральний вхід у парк, то ця локація розташована праворуч від арки, за старим кінотеатром.

«Нам вистачило коштів на перші чотири об’єкти. Це вхідна брама, на яку можна вішати гамак, це відпочинкова вхідна зона. Збоку біля брами стоїть, як ми її називаємо, лазанка-скеля. Це складніший об’єкт, де діти лізуть вгору як по скеледромі, а коли спускаються, то мають можливість пройтись по сітці, яка натягнута між колодами. Наступний об’єкт – це доріжка з пеньків, яка переходить у лазанку на колодах», – каже Матвій Дух.

Як знайти «Пригодницьке містечко» у Парку культури

Вхідна брама, де можна вішати гамак

Майбутній амфітеатр

У «Пригодницькому містечку» також планують встановити будиночки на деревах та амфітеатр, де можна було б проводити лекції та майстер-класи. Восени тут хочуть відкрити другу чергу, зараз саме визначають перелік об’єктів, які будуть встановлені. На цей етап планують витратити 100 тис. грн, які Львівська міськрада виділяє за програмою підтримки Пласту.

Це безкоштовний громадський освітній простір, де здійснюватиметься культурне, патріотичне та фізичне виховання дітей віком від 6 до 14 років. На локації відбуватимуться денні пластові табори, майстер-класи, лекторії та інші заходи.

За словами Духа, при стабільному фінансуванні у 2018 році планують завершити облаштування «Пригодницького містечка» та встановити ще мажйе десяток нових об’єктів. До облаштування «Пригодницького містечка» можна долучитись фінансово, зробивши благодійний внесок на сайті Пласту.