Середа, 29 Березня

У Парку культури відкривають сезон атракціонів: вартість квитків

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У суботу, 6 квітня, у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького розпочнеться сезон атракціонів, повідомляє прес-служба ЛМР.

Каруселі пройшли щорічне діагностичне експертне обстеження Західним експертно-технічним центром та Держгірхімпромнаглядом у Львівській області та отримали дозвіл на експлуатацію.

За словами директора Парку Олександра Молодого, запустять усі 12 каруселей. Вартість квитків цього року: дитячий — 20 грн, дорослий — 30 грн, а вхідний квиток на атракціон «Автодром» — 35 грн.

Графік роботи залишається незмінним — з 11.00 до 20.00 год. Вихідні дні — понеділок та вівторок.

Нагадаємо, на початку 2019 року ЛКП “Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького” замовив атракціон за 964 тис грн., котрий мають поставити впродовж цього року.

Як йдеться у закупівлі, атракціон має бути таким: закріплений на металевій платформі автомобіль, який рухається в одну і в протилежну сторону разом з платформою по металевих направляючих (двохвильовий трек). Автомобіль повинен мати яскравий вигляд та бути оснащений мигаючими світловими вогнями з усіх боків. Крім руху і розгойдування машина повинна обертатися на 360 градусів навколо своєї осі.

До речі, в неділю, 7 квітня, також відбудеться перший у році день відкритих дверей у ботанічному саду Львівського національного університету Франка.