П’ятниця, 30 Вересня

У парку Культури на стадіоні «Юність» розпочали реконструкцію другої частини трибун

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На «Юності» розпочалась реконструкція другої частини трибун.

«Популяризація спорту, розвиток спортивної інфраструктури та якісні зміни в наших установах культури — один із пріоритетів програми „Львів 2020“.», — повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

«У відновлення стадіону „Юність“ місто інвестувало чималі кошти, але роботи продовжуються. Нам важливо також відновити інфраструктуру парку культури, бо це один із центральних, великих парків, який користується популярністю львів’ян та гостей міста. Розвиток цієї зони — одне з ключових завдань», — зазначив Москаленко.

Такий вигляд трибуни мають зараз:

Паралельно розпочалися і роботи щодо дослідження підпірної стінки між двома трибунами зі сторони, де ведуться роботи з облаштування гандбольного майданчику. Опісля дослідження будуть здійснювати роботи безпосередньо із укріплення стіни.

Зазначимо, масштабна реконструкція стадіону розпочалась у 2017 році. З цього часу тут облаштували праву трибуну і комплекс з роздягалками, де є можливість для спортсменів нормально переодягнутися, помитися після тренувань, а для тренерів — провести розбір матчу. Над новими глядацькими трибунами споруджено прозорий навісний дах.

Наступний етап робіт — ліва трибуна та огорожа. Відповідно до плану, обидві трибуни мають бути накритими, проте трохи відрізнятися між собою.

Share.