Вівторок, 27 Вересня

У парку Франка облаштують плесо і фонтан

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На парк ім І. Франка у Львові чекає реконструкція. Сьогодні виконавчий комітет ЛМР визначив замовника на ремонт цієї пам’ятки садово-паркового мистецтва. Проектними рішеннями передбачають реставрувати ротонду, спланувати нові доріжки, додати водних об’єктів, збільшити площу клумб та ін.

«Зміни, які плануємо, не будуть дуже радикальними, але точно додадуть потрібних акцентів, а подекуди – і відновлять історичну справедливість. Тому це не революція, а швидше елегантна трансформація.

Парк м І. Франка – не просто один з центральних парків міста, його вважають найдавнішим в Україні. Тому логічно, що проектантка реконструкції Оля Криворучко опрацювала історичні карти та фото. Наприклад, плануємо повернути прохід-алею позаду пам’ятника Іванові Франкові та додати більше дерев на площі перед університетом», – повідомив Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування.

У планах реконструкції парку такі роботи:

–       реставрувати ротонду;

–       поновити старі, спланувати нові доріжки різних типів замощень;

–       досадити дерева і сформувати галявини;

–       поновити освітлення;

–       додати водних об’єктів – проектанти пропонують плесо і фонтан;

–    збільшити площу клумб на вході в парк та на площі перед пам’ятником Каменяру;

–    оновити дитячий майданчик, частково стилізувати його під казку Івана Франка «Лис Микита».

«Замовником ремонту парку є міське управління екології та природних ресурсів. Усі витрати за розроблення проектно-кошторисної документації ремонту парку бере на себе ТЗОВ «Ринок «Шувар», – додав посадовець.

Share.