Неділя, 25 Вересня

У парку «700-річчя Львова» триває капітальний ремонт

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Повертають до життя парк «700-річчя Львова». Проект реконструкції – один із минулорічних переможців громадського бюджету. Про це повідомляє Zaxid.net.

Парк «700-річчя Львова» заклали у середині минулого століття на торфовищах заплави річки Полтви. Та згодом це місце заросло і стало звичайною лісосмугою. Минулого року місцеві мешканці запропонували проект реконструкції парку і виграли фінансування громадського бюджету.

Світлана Гурняк – львів’янка з ініціативної групи. Разом із чиновниками тепер наглядає за роботою підрядника.

«Ми не хочемо, щоби це був просто контроль мешканців, а щоби справді була співпраця і навіть мешканцям є цікавіше, бо вони реально бачать, що вони на щось можуть впливати. Тобто віртуальний голос в інтернеті перетворюється на щось реальне», – розповіла Світлана Гурняк.

При реконструкції парку беруть до уваги особливі потреби людей. На хідниках встановили тактильну плитку для незрячих.

Від середини серпня підрядник встиг облаштувати доріжки. Роботу ускладнює те, що навколо торфовий ґрунт.

«Проклали доріжки, прокладаємо всюди футляри під електричну мережу, яка передбачає собою пізніше заміну електроопор, які мають освітлюватися. Усі наступні роботи будуть уже наступного року», – розповів підрядник Тарас Цюра.

У парку також з’являться спортивний майданчик, футбольне поле, вбиральні і місце для вигулу собак.

«Цього року запланована частка фінансування 2,5 млн грн і наступний рік відповідно будемо реалізовувати решта етапів проекту», – розповів Юрій Лукашевський, начальник управління «Секретаріат ради».

Коштів на ремонт наступного року обіцяють значно більше.

«Плануємо інвестувати орієнтовно більше 18 млн грн. Роботи на цей і наступний рік дуже багато, але що мені приємно, що ми отримаємо у Львові ще один красивий парк, де можуть відпочивати мешканці всіх тих вулиць, тому що територія парку – понад 20 гектарів», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, реконструкцію парку розпочали 14 серпня. Капітальний ремонт проведе ТОВ НВО «Облсількомунгосп». Повністю відновити парк планують до кінця 2018 року.

Share.